Увага! Проводитиметься імунізація диких м’ясоїдних тварин

Дата: 27.09.2024 12:03

Чернігівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області повідомляє про те, що згідно протоколу ДНПК при Чернігівській РВА №26 від 06.09.2024 року на території Чернігівського району з 28.09.24 по 28.10.24 року проводитиметься імунізація диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак тощо) проти сказу.

Доводимо до відому інформацію про заборону контакту з препаратами для пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Приманка з вакциною — це брикет розміром із сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна і призначений для споживання м’ясоїдними тваринами.

У разі виявлення принад — не беріть їх руками і не переносьте з місць розкладання.