Новобілоуська громада попрощалася зі своїм Героєм — Джарилгасовим Євгенієм Валерійовичем

Дата: 26.09.2024 17:45

Новобілоуська сільська територіальна громада провела в останню дорогу ще одного свого Героя, мешканця села Новий Білоус — Джарилгасова Євгенія Валерійовича.

У нашій пам’яті Євгеній Валерійович назавжди залишиться людиною слова та мужності. Чуйним, доброзичливим, щирим і небайдужим до чужої біди. Вірним другом, який завжди був готовий прийти на допомогу та підтримати у скрутну хвилину. Люблячим чоловіком і чудовим татом чотирьох дітей, який по-справжньому цінував кожен прожитий день. А головне — справжнім воїном і великим патріотом України, який вірив у світле майбутнє своєї держави і боровся за нього до останнього подиху.

Жодні слова не зможуть втамувати біль втрати дорогої серцю людини. Низько вклоняємося Герою і дякуємо йому за те, що мужньо захищав від ворога свою країну, громаду і кожного з нас. Дякуємо за те, що боронив наші мирні дні й тихі ночі. Нехай добрий та світлий спомин про славного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться в нашій пам’яті.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям, близьким і бойовим побратимам військовослужбовця та розділяємо з ними горе від неповторної втрати.

Низький уклін Герою, якого забрали небеса!

Вічна і світла пам’ять нашому Захиснику!