У Старому Білоусі відбулося чергове рекреаційне заняття для дітей

Дата: 25.09.2024 17:08

У Старому Білоусі для наших діток відбулося чергове рекреаційне заняття. У розважально-ігровій формі пропрацювали поняття та базові емоції радості, злості, суму і страху. Кожній дитині приділялася особлива увага, адже дуже важливо навчити діток не пригнічувати свої емоції, а приймати їх, розуміти, розрізняти, аналізувати характер їх походження та правильно переживати. Важливе психосоціальне, а також навчальне значення мали перегляди мультфільмів освітньої програми «Ласкаво просимо до Сезаму». Ці захопливі й розважальні матеріали сприяють розвитку наукових та соціально-емоційних навичок, а також вчать дітей здоровому і безпечному способу життя. Зокрема, вони орієнтовані на дітей, які живуть в умовах війни. Значна увага під час заняття приділялася грі, адже саме через гру дитина легше пізнає світ і встановлює контакти з ровесниками.

Захід відбувся в межах проєкту «Стійкість, безпека та добробут громад Чернігівської області у кризові часи», що реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень за підтримки Програма CLEAR у п’яти громадах Чернігівської області — Новобілоуській, Городнянській, Ніжинській, Семенівській і Тупичівській.