Новобілоуська громада отримала пожежну машину

Дата: 19.08.2024 15:05

Громади Чернігівського району отримали спецтехніку від німецьких партнерів із району Зегеберг: дві пожежні машини, укомплектовані спеціальним обладнанням, машину швидкої допомоги та медичні засоби. І одна з пожежних машин прибула до нашої Новобілоуської сільської територіальної громади!

Інша пожежна відправилася до Добрянської громади, а швидка працюватиме в Чернігівській центральній районній лікарні.

Це стало можливим завдяки тривалій дружбі та партнерським стосункам з німецьким народом, які було започатковано під час робочої поїздки керівництва Чернігівської районної державної адміністрації до Німеччини в березні цього року.

Новобілоуська сільська територіальна громада щиро дякує за вагому допомогу і підтримку Чернігівській РДА та нашим німецьким друзям! Адже, враховуючи нестабільну безпекову ситуацію у прикордонні Чернігівщини, завдяки цій техніці можна буде швидко реагувати на надзвичайні події та долати їх наслідки. Окрема подяка організаціям, які були причетні до доставки спецтехніки: благодійній організації «Freunde Helfen Konvoi», Народній Самообороні Львівщини, Ротарі Клуб Львів Інтернешнл та Ротарі Клуб Зегеберг!