Новобілоуська сільська територіальна громада попрощалася зі своїм загиблим Героєм — Єфименком Дмитром Іллічем

Дата: 12.08.2024 17:43

Не встигають висихати сльози за загиблими земляками…

Новобілоуська сільська територіальна громада попрощалася ще з одним своїм захисником — уродженцем села Мохнатин, молодшим сержантом, командиром 2 відділення взводу інженерної розвідки Єфименком Дмитром Іллічем.

Дмитро Єфименко народився 14 січня 1984 року. Навчався в Мохнатинській школі, а по закінченню став студентом Чернігівського педагогічного інституту. Працював інженером на підприємстві «Миронівський Хлібопродукт». А 5 липня 2023 року був призваний на військову службу захищати рідну країну. Життя воїна обірвалося 9 серпня 2024 року. У Дмитра залишилися син, батьки та брат.

Новобілоуська сільська територіальна громада висловлює щирі співчуття рідним, близьким і бойовим товаришам загиблого. Розділяємо з ними пекучий біль і горе від тяжкої втрати.

Схиляємо голову у глибокій скорботі перед своїм Героєм!

Вічна слава і світла пам’ять мужньому воїну України!

Фото без описуФото без описуФото без опису