Новобілоуська громада попрощалася зі своїм загиблим Героєм — Примаченком Максимом Олександровичем

Дата: 02.08.2024 09:56

І знову Новобілоуську сільську територіальну громаду охопила сумна звістка… Ще не встигли ми оговтатися від однієї страшної втрати, як горе прийшло до нашої громади з іншою болючою новиною. Загинув ще один вірний син нашої країни. Мужній та славний військовослужбовець ЗСУ, Герой України — молодший сержант Примаченко Максим Олександрович. Воїн, який до останнього залишався вірним військовій присязі та всьому українському народу.

Максим народився в Чернігові 12 вересня 1992 року. В умовах повномасштабної війни долучився до лав Збройних Сил України. Служив на посаді командира відділення охорони. Загинув 24 липня 2024 року на Донеччині. Провели в останню путь та поховали військового в селі Старий Білоус.

Не вистачає слів, щоб висловити біль від горя й розпачу. Гірко і страшно усвідомлювати, що кращі сини України йдуть у небесне військо. Нехай добрий і світлий спомин про Максима назавжди залишиться в серці кожного, хто знав, любив і шанував його. Сумуємо в годину скорботи разом з рідними, близькими та бойовими побратимами.

Низький уклін і безмежна вдячність нашому полеглому воїну за відвагу й захист України та збережене життя кожного з нас!

Вічна пам’ять і слава Герою, що віддав за рідну землю найцінніше!