Увага! Прощання із захисником України — ШУМЕЙКОМ Юрієм Володимировичем

Дата: 09.07.2024 12:03

Завтра, 10 липня, до рідного дому на щиті назавжди повертається мешканець села Кувечичі, наш Герой України — ШУМЕЙКО Юрій Володимирович.

Шановні жителі Новобілоуської сільської територіальної громади, мешканці села Кувечичі, просимо відкласти свої буденні справи та провести Героя в останній земний шлях з почестями і живим коридором (від початку села Кувечичі до його дому і потім до місцевого кладовища).

Відспівування Героя відбудеться у Катерининській церкві Чернігова 10 липня 2024 року о 9:00.

Далі процесія буде слідувати через села Новий Білоус (орієнтовний час збору 10:20), Кошівка, Редьківка, Рудка, Мохнатин, Довжик і Кувечичі. Орієнтовний час прибуття Героя додому з 10:30 до 11:00.

Поховання захисника відбудеться на місцевому кладовищі в с.Кувечичі.

Давайте разом підтримаємо рідних загиблого та гідно проведемо нашого Захисника, який віддав життя за мирне небо над Україною і кожного з нас.

Вічна пам’ять і слава Герою!