Запрошення на навчання до вищих військових навчальних закладів

Дата: 18.04.2024 15:30

Мрієш про захоплюючу кар’єру?

Стань частиною військової родини, вступай до

ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ.

Отримай незамінні навички: вивчай новітні технології та підходи, аби стати військовослужбовцем нового покоління

Чернігівським районним територіальним центром продовжується  відбір кандидатів на безкоштовне навчання до вищих військових, навчальних закладів і військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів та військові коледжі сержантського (старшинського) складу вищих військових навчальних закладів (ВКСС).

Навчання у ВВНЗ, ВНП ВНЗ, ВКСС надає можливість:

- здобути вищу освіту за рахунок видатків державного бюджету;

- одержати гарантоване працевлаштування (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України);

- повний термін навчання зараховується, як термін проходження строкової військової служби.

У процесі навчання курсанти одержують щомісячно грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються:

• гуртожитком;
  • триразовим харчуванням;
  • обмундируванням та речовим майном.

До ВВНЗ та ВНП ВНЗ приймаються особи з повною загальною  середньою освітою, за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та за результатами проходження психологічного обстеження, оцінки рівня фізичної підготовленості та медичного огляду.

На навчання приймають хлопців та дівчат віком від 17 до 30 років. Також вступити до військового вишу можуть військовослужбовці строкової та контрактної служби.

За більш детальною інформацією потрібно звернутись до Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

т.0677254996, 0462676022