Толока в Рудківському старостинському окрузі

Дата: 02.04.2024 18:11

Весняна толока у нашій громаді триває. І цього разу за ініціативність та завзятість ми дякуємо мешканцям села Рудка. Разом із КП «Редьківське» небайдужі жителі мобілізували свої зусилля та прибрали територію навколо Рудківського Будинку культури, школи, адмінбудівлі Рудківського старостинського округу, причепурили місцевий парк, навели лад біля кладовища та зробили чистенькою центральну вулицю села. Роботи переробили немало. До толоки долучилися Біла Людмила, Мельниченко Василь, Веремійчик Валентина, Гребінник Марина, Мурашко Людмила, Коваленко Олександр, Аніщенко Сергій, Мельниченко Валентина та Бабич Андрій. Щиро дякуємо всім учасникам за покращання благоустрою нашої громади. За порядок, красу та затишок у рідному селі!