Дитяча творчість на базі Простору «Стійкість громад»

Дата: 27.03.2024 15:57

Весна починається з перших весняних квітів, теплих сонячних променів та ніжного співу птахів. Її краса щодня надихає на творчість і спонукає до цікавих ідей. Так, у «Центрі культурних послуг» Новобілоуської сільської ради в межах Програми CLEAR на базі Простору «Стійкість громад» наші діти робили ось такі чудові об’ємні аплікації з легкого повітряного пластиліну на весняну тематику. Тож ділимося з Вами дитячою творчістю та весняним настроєм.