Світла і вічна пам’ять розстріляним братам із села Довжик

Дата: 21.03.2024 13:09

Сьогодні, 21 березня, минають роковини страшної трагедії, яка сталася в нашій громаді два роки тому. Коли в селі Довжик російські війська після трьох днів страшних катувань розстріляли трьох братів — Євгена, Дмитра та Миколу Куліченків. Окупанти запідозрили чоловіків у партизанстві й намагалися вибити з них зізнання. Братів розстріляли в полі й закопали на місці, але Миколі дивом пощастило вижити й розповісти про цю трагедію. За спогадами Миколи, 18 березня за селом хтось підклав фугасну міну і підірвав росіян. Загинули російські офіцери. Окупанти кинулися шукати винних серед місцевих. Хтось розповів ворогу, що в будинку братів живуть атовці, тож підозра впала на наших хлопців. А далі сталося велике горе... Євгенію було лише 30 років, Дмитру — 36-ть... 18 квітня (в День народження Євгенія) було знайдено тіла двох розстріляних братів — Євгенія та Дмитрія. А 21 квітня (в день народження Дмитрія) Євгенія та Дмитрія поховали. Важко передати словами весь пекучий біль нашої спільної втрати ні в чому не винних молодих людей. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким наших хлопців. Нехай добрі та світлі спогади про них назавжди залишаться в наших серцях. Сумуємо і плачемо разом із рідними та підтримуємо в годину скорботи. Світла й вічна їм пам’ять!