У Новобілоуській громаді завершився ІІ етап спортивних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед юних волейболістів

Дата: 19.03.2024 16:05

У вівторок, 19 березня, в Новобілоуській громаді завершився ІІ етап спортивних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», що проходить під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!». Цього разу за звання кращих боролися наші юні волейболісти. У спортивному заході взяли участь команди юнаків із шести закладів загальної середньої освіти: Хмільницького, Старобілоуського, Довжицького, Халявинського, Редьківського та Новобілоуського ліцеїв. Учасників змагань підтримав і привітав сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров. Звертаючись до присутніх, він зазначив, що надзвичайно приємно бачити таку велику кількість учасників у змаганнях всеукраїнського рівня, які започатковані Президентом України Володимиром Зеленським. І дуже приємно, що молодь нашої громади обирає для себе спорт, здоровий спосіб життя та продовжує радувати нас своїми спортивними досягненнями як на обласному, так і всеукраїнському рівні. Сільський голова подякував військовослужбовцям Збройних Сил України, завдяки яким ми маємо можливість в умовах війни проводити для наших дітей подібні заходи. Разом з тим керівник громади висловив подяку педагогам і учням за активну участь у такому масштабному всеукраїнському спортивному проєкті та вручив командам набори м’ячів.

Боротьба спортсменів була завзятою, гарячою і цікавою. Всі команди гідно показали свою майстерність та відданість спорту. Завершилися поєдинки наступними результатами. У загальнокомандному заліку змагань бронзовим призером стала команда юнаків Довжицького ліцею, друге місце посіли волейболісти Старобілоуського ліцею. А перше місце знову виборола команда Редьківського ліцею. Вітаємо переможців і всіх учасників змагань!