В Україні діє державна інформаційна платформа «Діти війни»

Дата: 10.11.2022 10:51

«Діти війни» — це державний портал розшуку дітей, який публікує актуальну інформацію про постраждалих та приймає звернення із запитом розшуку дитини або інформацією про її місцеперебування. Всі запити, зібрані на сайті https://childrenofwar.gov.ua/, негайно опрацьовують Національна поліція України, Офіс Генерального прокурора та Національне інформаційне бюро.

«Цей портал створено як інструмент пошуку дітей, їх порятунку та визволення з місць примусового переміщення чи депортації», — Дарія Герасимчук, Радниця-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації, координаторка порталу «Діти війни».

Дана платформа була створена Міністерством реінтеграції разом з Національним інформаційним бюро за дорученням Офісу Президента України.