Успіх наших дівчат на змаганнях обласного етапу VІ літньої Гімназіади України 2024 року

Дата: 05.03.2024 17:15

У Чернігові на базі Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи проходив обласний етап VІ літньої Гімназіади України 2024 року з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат. Команду дівчат представляли баскетболістки Халявинського ліцею. За підсумками змагань дівчата Халявинського закладу загальної середньої освіти не поступилися жодному з суперників і впевнено стали чемпіонами обласного етапу. Вітаємо з перемогою юних спортсменів та їхнього тренера — учителя фізичної культури Анатолія Гайового.

За інформацією відділу освіти, культури,  сім’ ї, молоді, спорту  та туризму Новобілоуської сільської ради