Благодійний концерт на підтримку наших захисників

Дата: 04.03.2024 11:17

У Новобілоуській сільській територіальній громаді відбувся благодійний концерт на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України. На захід завітали жінки нашої громади, які з першого дня війни беруть активну участь у волонтерській роботі: плетуть маскувальні сітки, роблять окопні свічки, виготовляють грілки, збирають для українських захисників продукти харчування, теплі речі та кошти. Присутні подякували нашим волонтерам та висловили їм велику шану за те, що невтомно допомагають нашим бійцям наближати Перемогу України. Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрій Ткаченко вручив активним учасницям волонтерського руху Подяки за стійку громадську позицію, патріотизм, самопожертву, невтомну працю та вагомий внесок у підтримку волонтерської діяльності та Збройних Сил України.