Чернігівським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки проводяться заходи з військово-професійної орієнтації молоді і агітації щодо отримання військової освіти

Дата: 27.02.2024 16:40

21 лютого 2024 року військовослужбовці відділення рекрутингу та комплектування Чернігівського районного ТЦК та СП разом з представником Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» майором Володимиром Сінько зустрілися з учнями 10-х та 11-го класів Старобілоуського ліцею Новобілоуської сільської ради та розповіли про переваги навчання у закладах фахової передвищої освіти, вищих військових навчальних закладах України та умови вступу, про перспективи підготовки фахівців військових спеціальностей у системі вищих військових навчальних закладів та військових коледжів сержантського складу. Для тих, хто вирішив пов’язати своє життя з військовою кар’єрою та офіцерським званням, пропонується цілий перелік вищих військових навчальних закладів в яких можливо отримати додатково до військової ще й цивільну спеціальність.

Перевагою вищих військових навчальних закладів сьогодні лишається те, що навчання проводиться за найвищими державними стандартами та є безкоштовним.

За додатковою інформацією можна звернутися до Чернігівського районного територіального центру комплектування і соціальної підтримки за телефоном: (067)7254996, (0462) 676022 або

за адресою: м.Чернігів, проспект Перемоги, б.141