Визначено кращих баскетболістів у ІІ етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 14.02.2024 12:30

У Новобілоуській сільській територіальній громаді відбувся ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Новобілоуської сільської ради. Проєкт проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Лозунг спортивної події — «Разом переможемо!». Цього разу в Хмільницькому ліцеї визначили кращих баскетболістів серед юнаків Хмільницького, Старобілоуського, Довжицького, Халявинського ліцеїв і Роїщенської гімназії. На заході були присутні заступник голови Чернігівської райдержадміністрації Наталія Лугина, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрій Ткаченко, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Новобілоуської сільської ради Сергій Павліон, вчителі та учні закладів загальної середньої освіти громади.

У напруженій боротьбі перше місце вибороли баскетболісти Хмільницького ліцею. Друге місце здобула команда зі Старого Білоусу, а третє — спортсмени Довжицького ліцею.

Звертаючись до присутніх, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрій Ткаченко зазначив, що такі спортивні змагання створюють особливу атмосферу спортивного свята серед учнів нашої громади, дарують позитивні емоції, згуртовують дітей та збільшують кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі та популяризують здоровий спосіб життя.