Дата: 09.02.2024 13:31

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України ексголовнокомандувачу Збройних Сил України Валерію Залужному і начальнику Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирилу Буданову. Відповідні укази оприлюднені на офіційному сайті очільника держави.

«За визначні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України і самовіддане служіння українському народові постановляю: присвоїти звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» Залужному Валерію Федоровичу — генералу», — йдеться в тексті указу №61/2024.

«За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові постановляю: присвоїти звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» Буданову Кирилу Олексійовичу — генерал-лейтенанту», — йдеться в тексті указу №57/2024.