Відбулося прощання з Героєм України — Фером Віталієм Миколайовичем

Дата: 23.01.2024 17:08

Вічна і світла пам'ять Герою України!!!

Новобілоуська сільська територіальна громада з важким болем у серці провела в останню путь ще одного свого Героя — Фера Віталія Миколайовича.

Віталій Миколайович народився 12 березня 1976 року в селі Іваниця Ічнянського району Чернігівської області. Згодом сім’я переїхала до Рудки, де пройшли дитячі та юнацькі роки загиблого. По закінченню школи Віталій вступив до СПТУ №5 міста Чернігова, після навчання працював за спеціальністю залізничником. Отримавши повістку в листопаді 2023 року, з честю пішов захищати Україну. 14 січня 2024 року загинув при виконанні бойового завдання поблизу населеного пункту Новомихайлівка Покровського району Донецької області. З великим жалем і скорботою в душі ми віддали нашому Герою останню шану. Віталій Миколайович назавжди залишиться в нашій пам’яті доброю, світлою та щирою людиною, справжнім прикладом мужності, гідності й самовідданості. Висловлюємо глибоке співчуття рідним, близьким та бойовим побратимам загиблого. Нехай спогади про нього завжди нагадуватимуть усім, що справжні Герої не вмирають. Вони житимуть завжди в серцях багатьох поколінь. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який ціною власного життя захищав нашу рідну землю і кожного з нас!