Відбудеться прощання з Героєм!

Дата: 22.01.2024 13:05

Шановні мешканці Новобілоуської сільської територіальної громади!

Шановні жителі Рудківського старостинського округу!

Прощання із загиблим Героєм, нашим земляком — Фером Віталієм Миколайовичем, відбудеться у вівторок, 23 січня.

Поминальна панахида за воїном відбудеться в Катерининській церкві міста Чернігова

о 10 годині ранку. Для всіх, хто захоче побути на панахиді, буде організовано автобус. О 9:00 збиратимемося біля старостату села Рудка, а о 9:10 планується від’їзд до обласного центру.

Усіх небайдужих просимо на знак пошани та вдячності загиблому воїну організуватися і приєднатися об 11:20 до живого коридору слави — від в'їзду в село Рудка і до будинку воїна.

Дорогі друзі! Дуже просимо Вас поширити цей допис, щоб якомога більше людей змогли почесно провести в останню путь Героя України, який віддав своє життя за нашу державу і кожного з нас. Вічна пам’ять і слава Герою!