У Новобілоуській громаді запрацював після відновлення дитячий садочок

Дата: 09.01.2024 14:30

У Новобілоуській сільській територіальній громаді запрацював після відновлення дитячий садочок, який було пошкоджено внаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україну. На довгоочікуване відкриття завітали голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрій Ткаченко, секретар сільської ради Світлана Стопичева, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Сергій Павліон. Під час візиту вони оглянули відновлений заклад дошкільної освіти і вручили діткам солодкі подарунки. Наші діти — це майбутнє нашої країни та української нації. І дуже важливо, щоб вони виховувалися в безпечних і комфортних умовах. Віримо у світле майбутнє і впевнено крокуємо до нашої спільної Перемоги.