Відбувся ІІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Шкільні ігри» з шашок

Дата: 27.12.2023 10:51

У вівторок, 26 грудня, на базі Старобілоуського ліцею відбувся ІІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри» з шашок. У змаганнях взяли участь вісім закладів загальної середньої освіти Новобілоуської сільської ради.

У загально-командному заліку змагань ІІІ місце посіла команда Довжицького ліцею, ІІ місце поправу дісталося здобувачам освіти Халявинського ліцею, які поступилися лише господарям змагань — команді Старобілоуського ліцею. Команда Старобілоуського ліцею виборола І місце.

За інформацією відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Новобілоуської сільської ради