У «Центрі надання адміністративних послуг» Новобілоуської громади облаштовано дитячий куточок

Дата: 26.12.2023 11:16

«Центр надання адміністративних послуг» Новобілоуської сільської ради постійно працює над поліпшенням комфорту своїх клієнтів.

І задля зручності відвідувачів, які до ЦНАПу приходять разом із дітьми, днями тут облаштували дитячий куточок. Тож тепер доки батьки отримуватимуть послуги фахівців, діти зможуть цікаво та з користю провести цей час. Погратися з іграшками, помалювати олівцями, почитати. Яскраві ілюстрації дитячих книжок привертатимуть увагу діток і занурюватимуть їх у цікавий світ казки. А великий вибір розмальовок легко задовольнить творчі бажання юних художників. Не нудьгуватимуть ні хлопчики, ні дівчатка.