Вітання з Різдвом Христовим і Новим роком!

Дата: 25.12.2023 10:17

Шановні мешканці Новобілоуської сільської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим та Новим роком!

На жаль, цьогорічні свята ми знову зустрічаємо в умовах важкої війни. Війни, яка по-своєму торкнулася кожної української родини і  стала частиною нашого щоденного життя. Але разом з тим у нас з’явилася одна спільна мета. І в ці святкові дні, коли всі чекають на диво, кожен із нас загадає одне спільне бажання, щоб 2024 рік став роком великої перемоги України.

Дорогі мешканці громади, нехай ці святкові дні наповнять Ваші серця життєдайною силою, невичерпною енергією, великою любов’ю та всеперемагаючим добром. Хай в кожній сім’ї панують мир, злагода, затишок, родинне тепло і в кожному серці ніколи не згасає різдвяний вогник любові, віри та оптимізму.

Мирного неба над Україною та спокою в серці!

З повагою — сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус