Зустріч із представниками ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень»

Дата: 09.12.2023 18:24

У Новобілоуській сільській територіальній громаді відбулася зустріч з представниками громадської організації «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень». Під час зустрічі вони прозвітували про свою роботу в умовах війни та поділилися планами щодо подальшої діяльності на території нашої громади. Після перегляду презентації сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров вручив представникам фонду Подяку Новобілоуської сільської ради за надання благодійної допомоги та вагомий внесок у розвиток, відбудову і забезпечення життєдіяльності населення Новобілоуської громади. Щиро дякуємо нашим благодійникам за всі добрі справи, які вони роблять заради людей і нашої перемоги! В єдності — наша сила!