Вітаємо з Днем народження діловода Рудківського старостинського округу Білу Людмилу Миколаївну!

Дата: 21.11.2023 12:01

Шановна Людмило Миколаївно, щиросердно вітаємо Вас із Днем народження!

Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, жіночого щастя, родинного затишку, сил, натхнення, оптимізму, успіхів у роботі, щасливого сьогодення та радісного майбутнього, красивих мрій та їх здійснення. Нехай у домі панують злагода і благополуччя, а доля буде ласкавою та щирою.

Дорога Людмило Миколаївно, ми дякуємо Вам за щоденну плідну працю, повну самовіддачу, ентузіазм, старанність, чесність, порядність та активну участь у житті громади. Зичимо й надалі утримувати високу планку справжнього професіонала своєї справи, повного творчих сил і життєвої енергії. Нехай Вам завжди усміхається удача, а рідні та близькі люди зігрівають Вас любов’ю, теплом і турботою. Легкості, ніжності, гармонії, радості, щедрої долі на довгі роки Вам і Вашій родині!

З повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус