Сьогодні святкує свій день народження спеціаліст відділу юридично-кадрової та організаційної роботи виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради Соломаха Валентина Леонідівна

Дата: 09.11.2023 12:03

Шановна Валентино Леонідівно, вітаємо Ваc із Днем народження!

У цей день хочемо побажати вам щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій та їх здійснення. Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце!

Нехай удача завжди буде під рукою, достойні люди будуть поруч, а Янгол-охоронець завжди Вас захищає.

З повагою сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус