Нагадування про Порядок проведення масових заходів на території Чернігівської області в умовах правового режиму воєнного стану!
Шановні мешканці Новобілоуської сільської територіальної громади!
Нагадуємо Вам про Порядок проведення масових заходів на території Чернігівської області в умовах правового режиму воєнного стану. Порядок було прийнято під час розширеного засідання Ради оборони Чернігівської області.
Основні вимоги — обов’язкове погодження всіх масових заходів з органом місцевого самоврядування, районною військовою адміністрацією та надання чіткої програми. Всі масові заходи на Чернігівщині проводяться виключно за умови письмового погодження та отримання відповідних дозволів!!! Організатори масових заходів мають дотримуватися встановлених норм, які наразі є винятково вимогою часу.
Ознайомитися з Порядком проведення масових заходів на території Чернігівської області та оновленими доповненнями Порядку можна на офіційному сайті Чернігівської обласної військової адміністрації за посиланням https://cg.gov.ua/index.php?id=461057&tp=page