Мобільний клас безпеки працював для дітей Новобілоуської громади
У понеділок, 7 листопада, в межах проведення Тижня безпеки, до учнів Новобілоуського та Старобілоуського ліцеїв завітали представники Чернігівського РУ ГУ ДСНС України в Чернігівській області та СЮП ВП ЧРУП ГУНП в Чернігівській області. Поліцейські разом з рятувальниками ознайомили школярів із роботою мобільного класу безпеки та в інтерактивній формі розповіли про мінно-вибухові пристрої, загрозу, яку вони в собі несуть, та місця, де можуть «ховатися» такі небезпечні знахідки. Фахівці також ознайомили дітей із правилами безпечної поведінки при виявленні підозрілих предметів, правилами дорожнього руху та поведінки на воді. Школярі мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками. Вони швидко та злагоджено долали смугу перешкод, щоб влучно загасити пожежу; демонстрували свої знання дорожніх знаків і показували себе як відповідальних пішоходів при перетині пішохідного переходу. А щоб навчання безпечній поведінці було не тільки корисним, але й цікавим, наприкінці зустрічі гості подарували діткам книжечки «Вартові безпеки». Щиро дякуємо за цікавий і дуже пізнавальний захід!