Вітаємо з Днем народження спеціаліста І категорії відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Новобілоуської сільської ради Кононович Ірину Олександрівну!

Дата: 05.11.2023 13:11

Шановна Ірино Олександрівно, від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження!

У цей святковий для Вас день зичимо Вам доброго здоров’я, родинного щастя, мирного неба, сил і натхнення, успіхів і легкості в роботі, вірних і щирих друзів, стабільності, достатку, благополуччя, шани від людей, позитивних емоцій і натхнення на нові звершення. Нехай Ваше життя буде схожим на квітучий сад, а доля буде привітною і сонячною.

Дорога Ірино Олександрівно, дякуємо Вам за Вашу професійну діяльність, щоденну копітку роботу, самовідданість справі, повагу та підтримку мешканців громади і плідну злагоджену колективну працю задля дитячого добробуту. Хай множаться і збуваються Ваші мрії та бажання, а кожен день буде результативним і наповненим речами, які робитимуть Вас щасливою. Найкрасивіших квітів, найрадісніших подій, міцного здоров’я, віри, любові та злагоди на довгі роки життя Вам і Вашій родині!

З повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус