Вітаємо з Днем народження спеціаліста І категорії, бухгалтера відділу бухгалтерського обліку і звітності Голоту Людмилу Миколаївну!

Дата: 26.10.2023 08:11

Шановна Людмило Миколаївно, від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження!

Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, безмежного щастя, благополуччя, достатку, добробуту, щирості та поваги від людей, домашнього затишку, успіхів у роботі, здійснення мрій, наснаги в усіх добрих справах і невичерпної енергії на довгі роки життя. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас і Вашої родини, а тепло й затишок родинної оселі надійно захищають від негараздів.

Дорога Людмило Миколаївно, дякуємо Вам за сумлінну, плідну та змістовну роботу, професіоналізм, працелюбність і націленість на вагомий результат. Нехай щоденна праця та розпочаті справи і надалі приносять вагомі результати задля розвитку нашої громади. Хай поруч із Вами завжди будуть підтримка, повага, любов та вірність друзів і рідних. Миру, злагоди, щирості, взаєморозуміння, добра, позитиву Вам і Вашим рідним.

З повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус