Вітаємо з Днем народження секретаря Новобілоуської сільської ради Стопичеву Світлану Петрівну!

Дата: 24.10.2023 10:07

Шановна Світлано Петрівно, щиросердно вітаємо Вас із Днем народження!

У цей святковий день ми бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, родинного затишку, жіночого щастя, благополуччя, злагоди, любові, гармонії, добробуту, легкості в роботі, здійснення заповітних мрій, достатку і нових професійних успіхів. Нехай настрій завжди буде відмінним, а життя щедрим на добрі новини, теплі зустрічі, позитивні враження, приємне спілкування та удачу. Хай поруч будуть гарні друзі та щирі доброзичливі люди.

Дорога Світлано Петрівно, дякуємо Вам за багаторічний досвід, небайдужість і чуйність до людей, мудрість, виваженість, порядність, професіоналізм, відданість справі та щоденну роботу на благо громади та її мешканців. Хай турбота, доброта й милосердя, якими Ви ділитеся з людьми, повертаються до Вас сторицею. Безмежного щастя, сонячного настрою, яскравих барв життя, сил, натхнення та енергії Вам і Вашій родині.

З повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус