Увага! Відбудеться зустріч із представниками Данської ради у справах біженців
Дата: 19.10.2023 16:51
Кількість переглядів: 155
Шановні мешканці Нового Білоусу!
У вівторок, 24 жовтня, о 10:00 у приміщенні Новобілоуської сільської ради (в актовій залі на другому поверсі) відбудеться зустріч із представниками Данської ради у справах біженців.
У рамках заходу можна буде поспілкуватися з психологами та юристами. Теплий чай з круасанами та фахівці допоможуть емоційно розвантажитися та отримати моральну і психологічну підтримку.