Успіх легкоатлетів Новобілоуської сільської територіальної громади

Дата: 13.10.2023 12:31

12 жовтня в Чернігові проходив відкритий чемпіонат  Чернігівської області з легкоатлетичного кросу серед дорослих, юніорів, юніорок, юнаків і дівчат.

Команду Новобілоуської сільської ради представляли легкоатлети  Старобілоуського ліцею.

Призером  змагань у вікових категоріях серед жінок на дистанції 3000 м (13.52.0) стала Тетяна Костенко (вчитель фізичного виховання Старобілоуського ліцею). Кращий результат серед дівчат на дистанції 2000 м (3.38.0 – 6 місце) показала Дар’я Васіна.

У загальнокомандному заліку команда Новобілоуської сільської ради посіла почесне друге місце поступившись лише чернігівським легкоатлетам.

За інформацією відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Новобілоуської сільської ради