Вітаємо з Днем захисників і захисниць України!

Дата: 01.10.2023 09:05

Шановні мешканці Новобілоуської сільської територіальної громади!

1 жовтня ми відзначаємо День захисників та захисниць України!

І в це велике державне свято ми хочемо привітати і вшанувати всіх військових, які мужньо та безстрашно стоять на захисті нашої рідної України, її незалежності, суверенітету й цілісності.

Дорогі наші захисники й захисниці!

Ми щиро дякуємо Вам за Ваш самовідданий подвиг, за те, що виборюєте для нас мирне і щасливе майбутнє, за те, що рятуєте від ворожих обстрілів і навали окупантів. Завдяки Вам ми маємо можливість жити у себе вдома, працювати на своїй землі, народжувати та виховувати діток. Наша безпека, спокій, мирні дні та ночі у Ваших руках. Тож ми схиляємо голови перед Вашим подвигом, силою, стійкістю, сміливістю та хоробрістю. Бажаємо, щоб служба була безпечною та спокійною, життя — мирним і щасливим, а вдома завжди панували любов, затишок і благополуччя.

Низько схиляємо голови і перед бійцями, які віддали своє життя за Україну та її свободу. Ці Герої виявили найвищий рівень любові до своєї Батьківщини — показали готовність боронити рідну землю ціною власного життя. Їхній подвиг та імена назавжди закарбуються в пам’яті українського народу!

Слава Україні! Героям слава!

Із повагою — сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус