Обереги для військових

Дата: 20.09.2023 14:55

У «Центрі культурних послуг» Новобілоуської сільської ради в межах Програми CLEAR на базі Простору «Стійкість громад» цього разу наші діти зробили ось такі гарні обереги для військових Збройних сил України.

З давніх-давен голуби вважалися священними птахами, які спершу символізували родючість, а згодом стали вісниками миру. Тож нехай і ці білосніжні пташки нагадуватимуть нашим бійцям про рідну домівку та принесуть усім нам довгоочікувану Перемогу й мир. Попри те, що війна внесла корективи в життя кожного з нас, змінила наші цінності та пріоритети, наша віра в Україну та її Перемогу залишається незламною!