ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ ПРОГРАМИ КОМПЛЕКСНОГО ВІДНОВЛЕННЯ НОВОБІЛОУСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 19.09.2023 14:02

На виконання вимог чинного законодавства та з метою визначення основних просторових, містобудівних та соціально-економічних пріоритетів та формування комплексу заходів для забезпечення відновлення та розвитку Новобілоуської сільської територіальної громади виконавчим комітетом Новобілоуської сільської радою прийнято Рішення про розроблення Програми комплексного відновлення Новобілоуської сільської територіальної громади  (Рішення № 460 від 18 вересня 2023 року). З текстом Рішення можна ознайомитись за посиланням

Склад та зміст Програми комплексного відновлення території територіальної громади, механізм її розроблення, проведення громадського обговорення та погодження визначається Порядком розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них (затверджено Постановою КМУ від 14.10.2022 р. № 1159).

Положення затвердженої програми комплексного відновлення території територіальної громади стануть складовими вихідних даних для розроблення та внесення змін до містобудівної документації на місцевому рівні.

На виконання вимог чинного законодавства розпочинається прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Програми комплексного відновлення території Новобілоуської сільської територіальної громади.

Термін внесення пропозицій: з 19 вересня 2023  р. до 18 листопада 2023 р.

Пропозиції можна надавати:

- електронною поштою на адресу: novobilouska­_sr@ukr.net;

- офіційними листами на адресу:

Новобілоуська сільська рада,

вул. Троїцька, 7,

с. Новий Білоус,

Чернігівський р-н, Чернігівська обл..

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження, фізичні особи – прізвище та ініціали.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.