Відзначення Дня фізичної культури та спорту України

Дата: 10.09.2023 13:05

У п’ятницю, 8 вересня, на базі Старобілоуського ліцею відбулися заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту України, в рамках яких начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Новобілоуської сільської ради Сергій Павліон привітав учасників наради та вручив почесні нагороди фахівцям фізичного виховання.

Почесною грамотою Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації нагороджено

Кириченка Павла Васильовича вчителя фізичної культури Кувечицької гімназії

Лепеху Віталія Вячеславовича – вчителя фізичної культури Старобілоуського ліцею.

Грамотою Новобілоуської сільської ради нагороджено

Костенко Тетяну Володимирівну вчителя фізичної культури Старобілоуського ліцею;

Ємченко Альону Сергіївну вчителя фізичної культури  Старобілоуського ліцею;

Лазареву Наталію Валентинівну завідувача Хмільницького фельдшерського пункту КНП «Чернігівський районний центр ПМСД»;

Гайового Анатолія Івановича вчителя фізичної культури Халявинського ліцею;

Бабича Володимира Васильовича вчителя фізичної культури Роїщенської гімназії.

Грамоти й подарунки Новобілоуської сільської ради вручили командам Роїщенської гімназії, Халявинського та Старобілоуського ліцеїв.

За інформацією відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Новобілоуської сільської ради