Вітаємо з Днем народження адміністратора сектору «Територіальний підрозділ ЦНАП» Рубаненко Олену Миколаївну!

Дата: 30.08.2023 11:50

Шановна Олено Миколаївно, щиро вітаємо Вас із Днем народження!

Бажаємо Вам миру, міцного здоров’я, безмежного жіночого щастя, благополуччя, злагоди в родині, достатку в домі, успіхів у роботі та щоденних справах, здійснення мрій і задумів, взаємоповаги та взаєморозуміння, вірних і щирих друзів. Нехай ніколи не згасає наснага на професійній ниві, а тепло, любов і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від будь-яких негараздів.

Дорога Олено Миколаївно, дякуємо Вам за сумлінну працю, відповідальність, професіоналізм і результативність у виконанні своїх обов’язків. Нехай Ваша праця і надалі буде такою ж плідною, змістовною та результативною. Хай завжди підтримують і надихають рідні та близькі люди, розуміють і допомагають колеги, а життя збагачує досвідом і мудрістю. Душевної гармонії, нескінченої любові, яскравих вражень, цікавих подорожей, світлої віри та оптимізму!

З повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус