Інформаційне повідомлення про роботу Комісії станом на 25 серпня

Дата: 25.08.2023 12:08

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про роботу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України виконавчого комітету

Новобілоуської сільської ради

Станом на 25 серпня 2023 року до Державного реєстру пошкодженого та знищеного майна надійшло 107 заяв від мешканців Новобілоуської сільської ради на отримання компенсації за пошкоджене майно, з яких 43 знаходяться в обробці та очікують доопрацювання, 64 прийнято рішення Комісії щодо надання компенсації.

Станом на 25.08.2023 за результатами розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України Комісією прийнято 64 рішень про надання відповідної компенсації на  відновлення пошкоджених об’єктів на загальну суму 7583314,42  гривень.