З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 09:55

Шановні мешканці Новобілоуської сільської територіальної громади!

Дорогі українці!

Від щирого серця вітаємо Вас із Днем Незалежності України!!!

Святом, яке сповнює наші серця гордістю, радістю, вірою та любов’ю до рідної країни. Святом вільних, сильних, незламних, непереможних людей.

Сьогодні ми відзначаємо 32-гу річницю незалежності України. І нині кожен із нас, як ніколи раніше, усвідомлює, що Незалежність — це найвагоміше надбання нашого народу, яке десятиліттями здобувалося незламністю духу, наполегливою боротьбою і невтомною працею в часи голодомору, репресій та війн. Сьогодні боротьба за волю, незалежність і суверенітет продовжується. І ми так само впевнено й незламно виборюємо право жити у вільній, суверенній країні. Щодня показуючи всьому світові свою міць, силу, єдність та незламність. Ми без страху виходимо голіруч на танки та окупантів, під обстрілами рятуємо постраждалих, крок за кроком рішуче звільняємо та розміновуємо свої території і день за днем наближаємо нашу Перемогу.

Дорогі земляки! Ми — незламний народ незламної країни! В кожному з нас — майбутнє української нації. І нема жодного сумніву в тому, що майбутнє України та її незалежність у надійних руках.

Дорогі земляки! Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, швидшої Перемоги, любові в серці та віри в душі.

Слава Україні! Героям слава! Хай живе вільний та безстрашний народ!

З повагою — сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус