Вітаємо з Днем Державного прапора України!

Дата: 23.08.2023 09:58

Шановні мешканці Новобілоуської сільської територіальної громади!

Щиросердно вітаємо Вас із Днем Державного прапора України!

Для кожного з нас жовто-блакитний стяг є одним із найголовніших символів спротиву та української незламності, мужності й відваги, боротьби за свободу та незалежність України. Із ним наші Герої йдуть у бій і здійснюють подвиги, повертають окуповані території та рятують від російського окупанта людей. І дуже радісно бачити, як жовто-блакитний стяг майорить на наших будівлях, блокпостах, машинах військових, над бліндажами, як жовтими та блакитними кольорами українського прапора розквітає вся наша Батьківщина. В душі відчувається гордість та незламна віра в те, що згодом він обов’язково майорітиме над усією Україною, в кожній домівці. Адже синьо-жовтий стяг — це прапор наших минулих, нинішніх і майбутніх Перемог! Наш народ проніс його крізь роки національно-визвольної боротьби, революції, майдани, геноцид та війни. Нині процес державотворення триває. І ми висловлюємо глибоку повагу українцям, які стояли біля витоків відродження Незалежності та державної символіки. І схиляємо голови перед Героями минулого й сучасності, які щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі.
Дорогі земляки! Бажаємо всім нам швидшої Перемоги, мирного неба, благополуччя та процвітання.

Слава України! Героям слава!

З повагою — сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус