Вітаємо з Міжнародним днем молоді!

Дата: 12.08.2023 11:09

Дорогі хлопці та дівчата Новобілоуської сільської територіальної громади!

Щиросердно вітаємо Вас із Міжнародним днем молоді — святом тих, хто нині змінює сьогодення і будує майбутнє. Ми пишаємося тим, що наша молодь надзвичайно активна і завзята, освічена і смілива, творча і креативна, сильна та амбітна, наполеглива й рішуча. Вона є рушійною силою позитивних змін. Ми пишаємося тим, що наші хлопці та дівчата є справжніми патріотами, які шанують історію, державні цінності, духовні й культурні надбання свого народу. Відстоюють незалежність і суверенітет нашої держави, піднімають економіку, розвивають культуру, волонтерять і своїм прикладом показують усьому світу, яка наша Україна мужня, сильна, незламна та непереможна. Безумовно, це дарує всім нам упевненість у щасливому майбутньому нашої громади та країни в цілому.

Шановні хлопці та дівчата, нехай Ваш оптимізм, завзятість, наполегливість, енергія та віра в добро ніколи не полишають Вас. Будьте здоровими, щасливими, мрійливим, успішними, сильними та мужніми. Вірте у власні сили, впевнено втілюйте в життя свої мрії і кожен на своєму місці рішуче прокладайте шлях до Перемоги!

З повагою — сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус