У «Центрі культурних послуг» Новобілоуської сільської ради в межах Програми CLEAR на базі Простору «Стійкість громад» діти вчилися роботи зайчиків із серветор

Дата: 11.08.2023 13:16

Чи можна розважити дитину, маючи під рукою лише паперові серветки? Можна. Ось таких маленьких паперових зайчиків училися роботи наші діти із серветок у «Центрі культурних послуг» Новобілоуської сільської ради в межах Програми CLEAR на базі Простору «Стійкість громад» учора, 10 серпня. Працювати з цим матеріалом легко і цікаво. Процес, насправді, захоплює не лише дитину, а й дорослого. Подібними виробами можна як погратися, так і прикрасити святковий стіл. А якщо пофантазуєте чи скористаєтеся підказками  Google, то зможете з серветок зробити мініатюрний ляльковий театр. Як Вам така ідея? Якщо реалізуєте, обов’язково поділіться своїми цікавими фото.