В «Центрі культурних послуг» Новобілоуської сільської ради в межах Програми CLEAR на базі Простору «Стійкість громад» відбувся майстер-клас із пластилінографії

Дата: 09.08.2023 13:25

Ми не втомлюємося експериментувати і щоразу додавати нові креативні ідеї у свою діяльність. Ось такі чудові картинки з пластиліну зробили наші діти в «Центрі культурних послуг» Новобілоуської сільської ради в межах Програми CLEAR на базі Простору «Стійкість громад» на останньому занятті, яке відбулося 8 серпня.  Це був майстер-клас із пластилінографії.

Пластилінографія — це, переважно, новий вид декоративно-прикладного мистецтва. Принцип даної техніки полягає у створенні пластиліном ліпної картинки із зображенням більш-менш опуклих, напівоб'ємних об'єктів на горизонтальній поверхні. Основні матеріали, які вам знадобляться для такої творчості, — картон і пластилін, чи будь-який інший пластичний та м'який матеріал, який має властивість приймати і тримати задану форму. Все просто, і дітям дуже подобається.