Інспектори Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України в Чернігівській області провели захід із мінної безпеки

Дата: 09.08.2023 12:17

Мобільний клас із мінної безпеки продовжує свою діяльність по громадам Чернігівщини. Цього разу інспектори Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України в Чернігівській області провели захід із мінної безпеки в Новобілоуській сільській територіальній громаді. Захід був спрямований на підвищення обізнаності людей щодо різних аспектів безпеки, а також на формування відповідального ставлення та дотримання правил безпеки в різних життєвих ситуаціях. Особливу увагу рятувальники приділили навчанню населення правилам безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Інспектори розповіли про існуючі різновиди вибухівки, надали алгоритм дій у випадку виявлення підозрілих предметів та пояснили, чому не треба відвідувати ліси на території нашої області. А щоб кожен міг самостійно вивчати основні правила з мінної безпеки, рятувальники надали присутнім тематичні листівки та пам’ятки.