Вітаємо з Днем народження завідувача військово-обліковим бюро Новобілоуської сільської ради Кушніра Іллю Федоровича!

Дата: 01.08.2023 10:37

Шановний Ілле Федоровичу, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, життєвої наснаги, професійних успіхів, особистих досягнень, сімейної злагоди, оптимізму, благополуччя, життєвих гараздів і добробуту. Нехай кожен Ваш день буде щедрим на гарні новини, приємні зустрічі, радісні події та теплі розмови, які зігріватимуть душу і нестимуть позитив у Ваше життя.

Дорогий Ілле Федоровичу, ми дякуємо Вам за професіоналізм, самовідданість, сумлінність, змістовність і продуктивність у щоденній копіткій роботі. Нехай усі розпочаті Вами справи приносять вагомий результат на благо нашої громади, а успіхи йдуть поряд з особистим щастям, злагодою та достатком. Хай тепло й затишок родинної оселі завжди надійно захищають Вас, життя збагачує мудрістю, енергією та натхненням, а повороти долі відкривають нові обрії майбутніх перспектив. Мирного життя і щасливого майбутнього у вільній, незалежній та непереможній Україні!

З повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус