Вітаємо з Днем Української Державності та Днем хрещення Київської Русі – України!

Дата: 28.07.2023 10:15

Шановні мешканці Новобілоуської сільської територіальної громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Української Державності та Дня хрещення Київської Русі – України!

День Української Державності — це нове свято. Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про його затвердження на День Незалежності, 24 серпня 2021 року. Метою свята є утвердження історії України та протидія російській дезінформації. Дату святкування Дня Державності України вибрали знакову. Щорічно 28 липня українці відзначають День хрещення Київської Русі. Ця подія є першою згадкою про окрему українську державу, яку описує «Повість минулих літ». Українська державність уособлює в собі тисячолітню історію багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою та звичаями, традиціями і культурою, своїм військом та своїми Героями. На жаль, сьогодні українські воїни знову змушені йти в бій. За волю, незалежність, державність, суверенітет, цілісність України! Перемога неодмінно буде за нами!

Дорогі мешканці нашої громади! У цей особливий величний день бажаємо Вам миру, швидшої Перемоги, міцного здоров’я, сили, витримки, мудрості, віри, надії, щоб у всіх Ваших добрий справах Вас супроводжував успіх заради процвітання нашого рідного краю та всієї України. З Днем Української Державності! З Днем Хрещення Київської Русі-України!

Слава Україні! Героям нашим слава!