Вітаємо з Днем народження адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Новобілоуської сільської ради Довгун Альону Михайлівну!

Дата: 27.07.2023 10:28

Шановна Альоно Михайлівно, прийміть наші щирі вітання з Днем народження!

У цей світлий і святковий день зичимо Вам доброго здоров’я, мирного неба, безмежного жіночого щастя, сімейного затишку, злагоди, благополуччя, добробуту невичерпного оптимізму та наснаги. Нехай Ваше життя буде легким, змістовним, насиченим яскравими подіями, теплими зустрічами, хорошими новинами, радісними подіями та любов’ю дорогих і рідних Вам людей.

Хай доля збагачує життєвою мудрістю, підтримкою друзів, натхненням та енергією. Здійснення мрій, легких злетів, успіхів у будь-яких починаннях і щоденних справах, сміливих планів та найповнішої реалізації життєвих задумів. Життя хай дарує чудові презенти, яскраві емоції, щастя моменти!

Із повагою — сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус