Вітаємо з Днем медичного працівника!

Дата: 27.07.2023 10:01

Шановні працівники медичних закладів Новобілоуської сільської територіальної громади!

Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом — Днем медичного працівника!

Дорогі наші лікарі, медичні сестри, бойові медики, санітари, ветерани медичної галузі! Перш за все від імені усієї нашої громади хочемо висловити Вам щиру подяку за щоденну невтомну і кропітку працю, високий професіоналізм, порядність, людяність, невтомне служіння людям, душевну чуйність, повернуте здоров’я та врятовані життя. Ви виконуєте надважливу місію, даруючи іншим віру, надію та радість. І навіть у надважких умовах сьогодення, попри втому та велике навантаження, Ви продовжуєте працювати з повною віддачею, впроваджуючи сучасні методи лікування та профілактики захворювань, жертвуючи власним здоров’ям, силами, а подеколи й життям.

Дорогі наші медичні працівники! Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, щастя, добра, сил, наснаги, терпіння, витримки та успіхів у Вашій благородній справі, поваги і шани від людей. Нехай зроблене Вами добро завжди повертається сторицею. Хай гідно буде оцінений Ваш труд і робота приносить професійне задоволення. Низький уклін Вам за добрі серця та золоті руки! Миру, родинної злагоди, благополуччя, добробуту Вам і Вашим рідним на многая літа!

Із повагою — сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус